יום שלישי, 27 בינואר 2009


את מי אתם רוצים, את ביבי או את לבני?


"גבירותיי ורבותי אנחנו כאן בפתיחת מערכת בחירות קצרה ואני רוצה בתחילה לקדם בברכה את חברי הסיעה ואת בנימין נתניהו שיהיה בקרוב ראש ממשלת ישראל."
"בעוד שבועיים ושעתיים פחות רבע, ישמע כל עם ישראל את מילת הקסם: מהפך! בעוד שבועיים יאמר העם את דברו בקול צלול וברור, יחד עם הנבחרת הנהדרת שיש כאן. לפני שלוש שנים הכל היה שונה. ביקשו מאיתנו לעזוב את הליכוד ולהיכנע לרעיון העיוואים של ההתנתקות. אנחנו החלטנו להשאר. אנחנו החלטנו להשאר בליכוד."
"בתקופה זו, חבורה של 12 מופלאים הצליחה לעשות את הבלתי יאומן ולסכל את כוונות הממשלה לוותר על ירושלים, לוותר על יהודה ושומרון, לוותר על הגולן. בעוד אנחנו הצלחנו להכניס את החמאס לרשימת תנועות הטרור בכל רחבי העולם, איפשרה קדימה את עלית החמאס בבחירות ברצועת עזה."
ח"כ שלום השווה את מדיניות נתניהו ולבני בתחום החוץ ופועלו של כל אחד מהם לקידום מעמדה בעולם. פעם אחרי פעם הראה שלו את עמידתו האיתנה של הליכוד ושאל את הקהל במי יבחר - "ביבי או לבני?". פעם אחר פעם השיב הקהל בשאגה 'ביבי!' בתגובה. שלום הוסיף - "יש לנו מדינה יהודית, צבא חזק ומנהיגות חזקה שתעמוד נחושה מול איראן."
"המלחמה נגד החמאס לא הושלמה, לצערי שלמנו מחיר יקר, מחיר לא פשוט. הארגון הזה פועל להשמדת ישראל ואנחנו נדע לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. לא בצורה שנותנת להם לפעול בבחירות, אנו נעשה זאת עם המנהיגות הזאת". "אנחנו צריכים ליכוד אחד גדול מול כל השמאל".


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

סה"כ צפיות בדף